Atgriezeniskā saite

Reāli rezultāti veco parādu atgūšanas procedūrā

Esam uzticējuši piedziņas procedūru Castovanni speciālistiem. Castovanni aizpilda tirgū sektoru, kurā neviens labprāt nevēlas darboties – tie ir ļoti veci parādi. Mēs strādājam kopā ar dažādiem partneriem un izvēlamies tos galvenokārt pēc darba stratēģijas.

Sadarbībā ar Castovanni esam redzējuši reālus rezultātus veco parādu atgūšanas procedūrā un esam ļoti apmierināti ar viņu korekto darbību. Noteikti izmantosim Castovanni pakalpojumus arī turpmāk un iesakām firmu arī citiem.

Valdis Kald
Credit Invest OÜ
www.creditinvest.ee

Atklāta komunikācija un laba informācijas apmaiņa

Mūsu mērķis bija veidot sadarbību ar kādu inkaso firmu, kura nodarbotos arī ar ļoti veciem parādiem (10 un vairāk gadu). Sadarbības partneru ziņā devām priekšroku tiem, kuriem bija izdevīgāki noteikumi un kuri varēja parādīt jau reālus rezultātus.

Castovanni sadarbības līgumi bija mums labi piemēroti un līdz šai dienai viņi ir mūsu vienīgie partneri šajā jomā. Pateicoties viņiem, ir izdevies „izkustināt“ ne vienu vien ļoti vecu parādu, no kuriem daudzi ir uz šodienu jau nomaksāti. Novērtējam Castovanni atklāto komunikāciju un labo informācijas apmaiņu, droši iesakām viņus arī citiem.

Andrus Post
Koduliising OÜ
www.liisi.ee

Labākie savā jomā

Tā kā esmu perfekcionists, tad partneru izvēlē dodu priekšroku tikai labākajām firmām un cilvēkiem. Man ir svarīgi strādāt kopā ar cilvēkiem, kuri nestrādā īslaicīgas peļņas, bet gan ilgstošu attiecību un principiāli labāka darba veikuma dēļ. Olivera un Castovanni gadījumā varu būt drošs, ka viņi vienmēr dos savu labāko sniegumu + vēl 10% bonusā.

Partneru izvēlē divi galvenie kritēriji man ir rezultāti un attieksme. Ir jābūt izpildītam vismaz vienam no tiem, lai sadarbotos. Ja rezultāti ir slikti, ir jābūt labai attieksmei un vēlmei izmēģināt/uzlabot. Ja rezultāti ir labi, tad attieksme nav tik noteicoša. Castovanni gadījumā man ir patīkami apliecināt, ka jau no paša sākuma abi komponenti ir labākajā kārtībā. Turklāt, neskatoties uz labajiem rezultātiem, viņi nedomā atpūsties uz lauriem, inovācija viņiem ir ikdienas lieta.

Castovanni stiprākā puse ir vēlēšanās būt labākajiem, velēšanas veikt darbu tik labi, cik iespējams, katru dienu, katras atsevišķas prasības gadījumā.

Novērtēju to, kā ir uzbūvēta firmas darba organizācija, algu sistēma, personāla vervēšana, raportēšana un KPI, to, ka viņi nevadās no standarta skolas patiesībām, bet domā plašāk „ārpus rāmjiem“.

Pēc mana vērtējuma Castovanni darba kvalitātei un parādu piedziņas biznesa faktiskajai izpratnei šodien Baltijā nav konkurentu, iespējams, ka pat ne pārējā Austrumeiropā, ne arī Skandināvijā.  Castovanni ir stipri vien priekšā savam laikam un parējām Baltijas firmām vēl ir stipri jāattīstās. Godīgi sakot, mani tas pat traucē, ka neviens šodien nerada nopietnu konkurenci, jo tas būtu man izdevīgi. Izklausās varbūt kā pārdošanas reklāma, taču es tā runāju pēc pieredzes ar 68 lielākām un mazākām inkaso firmām.

Castovanni bija ļoti būtiska loma MCB Group Eiropas ekonomiskās krīzes pārdzīvošanā un visas grupas tālākajā attīstībā. Vispirms mani apmierina tas, ka man reāli ir vienas rūpes mazāk.

Sadarbojoties ar firmu, kuras attieksme pret Tavām prasībām ir nevērīga un kura kāpina savus īstermiņa rezultātus tā vietā, lai veidotu ilgtermiņa stratēģiskas klientu attiecības, Tu zaudēsi reālu naudu alternatīvo izmaksu veidā. Tādēļ nesadarboties ar Castovanni būtu trakoti dārgs prieks, un tik bagāts es vēl neesmu.

Raul Paiste
Group Collection Director
MCB Finance AS, Credit24
www.mcbfinance.com
www.credit24.ee 

o