Kredītu administrēšanas audits

Efektīvāka rezultāta vārdā

Konsultācijas pakalpojumi biznesa pasaulē mūsdienās ir ļoti izplatīti, citādi nav arī mūsu sektorā. Ticam, ka mūsu kompetence un pārbaudītie risinājumi palīdzēs sniegt jums vislabāko iespējamo rezultātu parādu piedziņā.

Balstoties uz pieredzi, uzdrošināmies apgalvot, ka panākumu atslēga slēpjas ar parādu atgūšanas procedūru saistīto procesu nepārtrauktā pilnveidošanā.

Vajadzīgās procedūras esam kartējuši un, vadoties no klienta un parādnieka profila, spējam piedāvāt situācijai piemērotu atrisinājumu. Reizēm pietiek ar jau izmēģināto neveiksmīgo risinājumu pārskatīšanu no jauna un trūkumu atklāšanu, lai padarītu darbu efektīvu.

Izplatītākās problēmas uzņēmuma kredītu administrēšanā

  • Procedūras nav korekti noformētas un kartētas.
  • Nav konkrētas personas, kura atbildētu par kredītu administrēšanu.
  • Prasībām nav sastādīts skaidrs laika grafiks, ar tām nodarbojas neregulāri.
  • Inkaso partnera darba kvalitāte netiek kontrolēta.
  • Nav sistēmas prasību kustībai starp parādu piedzinējiem.
  • Nav rādītāju, kas ātri un vienkārši parādītu valdošos virzienus, pasākumu efektivitāti un prasību procedūru kvalitāti.

 

Ja jūtat, ka arī Jūsu uzņēmumam varētu būt telpa attīstībai iepriekš minētajās jomās, noteikti kontaktējieties ar mums. Iepazīsimies ar Jūsu uzņēmuma kredītu administrēšanas stāvokli, kartēsim pašreizējo procesu un pārskatīsim jau esošos rādītājus.

Sadarbībā atradīsim rezultātu uzlabošanas labāko veidu un vajadzības gadījumā piemērosim uzņēmējdarbības administrēšanas programmatūru, kuras ātrā un loģiskā grafiskā atskaite sniegs tūlītēju pārskatu par visu nepieciešamo.

o