Par mums

Castovanni OÜ ir vietējā kapitāla uzņēmums, kurš nodarbojas ar parādprasībām, sākot no 2006. gada.

Nākotnes vīzija

Castovanni OÜ apgrozība, darbinieku un arī prasību skaits ir pieaudzis no gada gadā, un uzņēmums, salīdzinot ar sākuma gadiem, ir attīstījies un kļuvis nobriedušāks.  Virzāmies uz Igaunijas tirgus līdera pozīciju patērētāja kredīta jomā un vēlamies noteikti šo tendenci turpināt.

2013. gadā paplašinājām savu darbību uz Latviju, un sākums turienes tirgū ir bijis veiksmīgs, pirmkārt, pateicoties no Igaunijas līdzi ņemtajai pieredzei. Tuvākajā laikā plānojam iekļūt arī Lietuvas tirgū un atvērt tur Castovanni pārstāvniecību.

Pret privātpersonu vērstas neliela apmēra prasības

Sākot no 2006. gada, Castovanni komanda ir specializējusies pret privātpersonām vērsto neliela apmēra prasību jomā. No šī fokusa vadāmies gan ikdienas darbā, gan arī darbinieku skološanā.

Esam pārliecināti, ka spējam piedāvāt vislabākos risinājumus un rezultātus uzņēmumiem, kuru portfelī daudzi parādnieki ir privātpersonas.

Visaptveroša procedūra prasībām

Uz šodienu esam piemērojuši visaptverošo procedūru gandrīz 30 000 prasībām Igaunijā un Latvijā. Šāds apjoms prasa, lai procesi būtu pārdomāti un iedarbīgi.
Vajadzības gadījumā mūsu prasību administratori nodarbojas ar katru prasību ilgas stundas, lai atrastu kontaktu ar parādnieku, panāktu vienošanos un piedāvātu reāli iedarbību risinājumu. Mums ir svarīga personīga pieeja katrai prasībai un parādniekam.

Datu analīze

Nepārtraukti dodam ieguldījumu datu analīzes uzlabošanā. Ātrāki, precīzāki un pamatīgāki dati ļauj efektīvāk vadīt procesus un koncentrēties uz sektoriem, kuros iespējams savu darbu uzlabot.

Esam vienmēr gatavi savus klientus arī konsultēt un analizēt uzņēmuma kredītu administrēšanu.

Uzticīgi mērķim. Vienmēr. 

o