Parādu piedziņa

Droša sistēma

Esam piemērojuši visaptverošo procedūru tūkstošiem parāda atgūšanas prasībām un, to darot, esam nepārtraukti centušies padarīt procedūru efektīvāku un sistemātiskāku. Procesos esam nonākuši stadijā, kur prasības tiek izskatītas nepārtraukti un būtībā ir izslēgta iespēja, ka sistēmas trūkumu dēļ prasība varētu palikt bez uzmanības.

Izmantojam ļoti spējīgu uzņēmējdarbības administrēšanas programmatūru procedūras nepārtrauktai novērtēšanai un procedūras ziņojumu sniegšanai klientiem. Vajadzības gadījumā mūsu darbinieki nodarbojas ar katru prasību ilgas stundas, lai atrastu kontaktu ar parādnieku, panāktu vienošanos un piedāvātu reāli iedarbīgu risinājumu. Mums ir svarīga personīga pieeja katrai prasībai un parādniekam.

Mūsu izstrādātie rādītāji un periodiskie ziņojumi nodrošina klientiem sirdsmieru un skaidri izmērāmus rezultātus. Droši variet nodot mums izskatīšanai lielus parāda portfeļus un būt pārliecināti, ka veiksmīgi izpildīsim darbu.

Ja meklējat lojālu un uzticamu sadarbības partneri darbam ar parāda atgūšanas prasībām, tad esam gatavi kā pilotprojektu pieņemt izskatīšanā jūsu šaubīgos debitoru parādus, lai pierādītu Castovanni OÜ pakalpojumu efektivitāti un komandas augsto līmeni.

Mūsu priekšrocības

  • Caurspīdīga cenu politika: klients maksā tikai par reāliem rezultātiem
  • Parādu atgūšanas prasību visaptverošā procedūra
  • Rezultātu sistemātiska analīze un regulāri procedūras ziņojumi
  • Visaugstākā līmeņa kontaktu meklēšana
  • Pamatīga parādnieku datubāze
  • Empātiski darba paņēmieni, kas dod parādniekiem cieņas un klientam  labās slavas garantiju
  • Piedāvājam arī parādu piedziņu ārvalstīs

 

Testa darba iespēja

Vislabākais veids mūsu pakalpojuma novērtēšanai ir iesniegt testa darbu.

Testa portfelis varētu sastāvēt no 200-300 prasībām, kuras nav ienākušas, un trūkst reāls kontakts ar parādnieku. Pilotprojekta laikā klientam nav izdevumu, kas saistīti ar prasību nodošanu izskatīšanai, pakalpojuma atlīdzību aprēķina tikai no reāli ienākušajām summām.

Ticam, ka reālie un izmērāmie rezultāti bruģēs ceļu sadarbībai uz ilgiem gadiem.

Sūti testa darba prasījumu

o