Parādu portfeļu iepirkšana

Uzticiet prasības parādu atgūšanai mums

Piedāvājam iespēju uzticēt savas prasības parādu atgūšanai mūsu speciālistiem, lai jūs varētu nodarboties ar savu pamatdarbu, optimizēt darbaspēka resursus un laika patēriņu. Turklāt, pārdodot parādprasības mums, jums ir iespējams palielināt apgrozības līdzekļus.

Savā darbā mēs vienmēr koncentrējamies uz kvalitāti un dodam priekšroku ilgtermiņa klientu attiecībām – katrs klients ir mums galvenais klients.

Gadiem ilgā pieredze šajā jomā un motivēta komanda iedrošina mūs izteikt jūsu parādprasībām pirkšanas piedāvājumu. Tā būs lieliska iespēja Jūsu uzņēmumam atbrīvoties no rūpēm un atgūt savu naudu. Turklāt Jūs varēsiet ikdienā nodarboties ar savu pamatdarbu, optimizējot gan darbaspēka resursus, gan arī laiku. Mūsu speciālisti sagatavos visus nepieciešamos dokumentus, jums tikai atliks gaidīt prasību ienākšanu, kas, vadoties no līdzšinējās prakses, paņems laiku pāris dienas.

Castovanni OÜ ir specializējusies uz liela apjoma parādu portfeļu izskatīšanu un administrēšanu. Pieredzējusī komanda kontaktējas ar parādnieku un piedāvā labākās iespējas situācijas atrisināšanai. Apsolām, ka vienmēr izturēsimies pret parādnieku godājoši un ar cieņu.

Kontaktējieties ar mums un kopā analizēsim Jūsu prasību portfeli. Piedāvājam Jums tūlīt iespēju palielināt savus apgrozības līdzekļus, pārdodot mums savas prasības.

Uzticīgi mērķim. Vienmēr.  

o